загрузка...


На Філіппіни з Лос-Анджелеса прибув чартерним рейсом пан Дікон. Почесного гостя поселили в готелі Золоте древо. Зарезервований люкс оплачує стороння організація. Наступного дня запланована зустріч з братом Джошем, який викладає філософію в місцевому університеті. На вулиці вирішив скоротати час безтурботний американець. Підступні мисливці за внутрішніми органами ловлять бідолаху в розставлені силки. Щоб зустріч з жертвою насильства стала природною і гармонійною, шахраї влаштовують серед сміттєвих баків подання з побиттям брюнетки. Відважний джентльмен заступається за англійку, коли силою кулаків відганяє агресора.

Вдячна особа бажає в найближчому барі компенсувати витрати на захисну контрацепцію. Танці і алкоголь знімають накопичився за день стрес. Апогеєм вечора стає спільна постіль. Ранкове пробудження для гостя Маніли виявилася важким. Постоялець опинився у ванні, наповненій льодом. Сфокусувавши увагу, Дікон розуміє жах процесів, що відбуваються.

Ліжко рясно полита людською кров’ю. Смутні здогадки дозволили зрозуміти ситуацію. Уві сні невідомі аферисти витягли з плоті спортсмена одну нирку для пересадки хворій дитині. Фільм Фунт плоті (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ерні Барбараш
Актори: Жан-Клод Ван Дамм, Джон Ралстон, Аки Алеонг, Шарлотта Пітерс, Даррен Шалави

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress