Фільм Гаджини (2008) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Санджай Сингхания являє собою одну із самих щасливих і багатих підприємців країни. Він забезпечений до кінця своїх днів, а успіх його продовжує зростати. Звичайно ж, майбутня життя здавалося йому прекрасним, адже він міг вибрати будь-який з можливих шляхів. Але судячи з усього, доля сама вирішила зробити цей вибір, звівши його доріжку на знайомство з молодою дівчиною на ім’я Калпана. Вона проста модель, яка не мала особливої популярності і якби не випадковість, то зустрічі їх би не було. Але на щастя, знайомство принесло тільки найкращі почуття у вигляді щирої любові.

Життя їх наповнилася яскравими фарбами і обіцяла тільки щасливе майбутнє. Але на жаль, йому не судилося збутися. Вони стали випадковими свідками перестрілки одного місцевого бандита Гаджини. У спробі врятувати маленьких і випадково опинилися там дітей, Калпана гине. А Санджай отримує важку травму. Звичайно ж, і без поранення, для нього це стало жахливою трагедією. Втрата любові, завдала величезного удару по його станом і в зв’язку з цим, він вирішує помститися лиходієві. Але є одна проблема, викликана його пораненням.

Адже з моменту травми, він пам’ятає лише 15 хвилин власного життя. І саме цього йому повинно вистачити на помсту небезпечному злочинцеві, що позбавив його нормального життя. Фільм Гаджини (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: А. Р. Муругадосс
В ролях: Аамір Кхан, Асин, Джия Кхан, Тинну Ананд, Прадіп Рават, Азіф Ахмед, Джон Кардиэл, Вибха Чхиббер, Невілл Дадачанджи, Махендра Гол


загрузка...