загрузка...


Події цієї реальної історії розвиваються на території Егейського моря за часів Великої Вітчизняної війни. 1943 рік видався особливо важким і для цього регіону. Німеччина не хотіла здавати позиції, а збиралася пройтися чорною хмарою по всьому світу. Фашисти просто мріяли перетворити в рабство всю планету, господарями якої вже уявили себе до цього часу. Ось і зараз німецькі війська, озброєні найсучаснішою на той момент зброєю, готувалися до нового нападу. Цього разу мішенню для удару стала Греція. Війська збиралися здійснити висадку на острові Керос. Але саме тут опинилися в пастці і в повному ув’язненні дві тисячі британських солдатів.

Здавалося б, це чимало. Але в порівнянні з фашистською Ордою-це була мізерна кількість. Але за ними була правда. А значить і сила, з якою непросто буде воювати фашистам. Однак британські солдати були виснажені і виснажені до неможливості. Це була та остання межа людського терпіння, за якою вже стояла загибель. Але їхній дух… , він досі не був зломлений фашистами. Фільм Гармати острова Наварон (1961) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

А коли дух сильний, то і сама людина відродиться з попелу і знову підніметься на бій, щоб дати гідну відсіч ворожим екскрементів. І група командос під командуванням Кіффа Меллорі стане гідним тому підтвердженням.

Режисер: Дж. Лі Томпсон
Актори: Ґреґорі Пек, Девід Найвен, Ентоні Квінн, Стенлі Бейкер, Ентоні Куайл, Джеймс Даррен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress