Фільм «Гаряча точка» розповідає про життя детектива місцевої поліції Джан Ма. Для нього ця робота є сенсом життя, і ось вже багато років він бореться з злочинністю. Але методи Ма не зовсім правильні, начальство не раз робив догану за них. Але сам детектив так не вважає, адже в боротьбі за мир всі засоби хороші. Ма не має друзів, він не дорожить ними. Єдиний, хто хоч якось терпить його — це напарник. Але той отримав нове завдання: впровадитися в місцеву банду в’єтнамців і вивідати всю інформацію, щоб посадити їх ватажка. Завданням Ма було стеження, щоб вчасно вивести з гри напарника.

Напарник брав участь у черговому справі банди і ледве зміг вижити. Але при цьому він захопив з собою ватажка банди на ім’я Арчі Сін. Ма не особливо переживав за життя напарника, для нього головне виконану справу. Фільм Гаряча точка (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

В’єтнамці ж хочуть звільнити Арчі будь-якою ціною, а заодно і вбити поліцейських, які здійснили це. Тепер Ма варто поборотися за своє життя, а помиритися з напарником, щоб разом протистояти банді.

Режисер: Вілсон Іп
В ролях: Донні Йен, Луіс Ку, Колін Чоу, Рей Лю, Фань Бінбін, Кент Чен, Сін Юй, Бен Лам, Хелена Ло, Тіммі Хун

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress