Жень і Цзянь з ранніх років були близькі як брати. Перший досяг успіху в бандитському справі,став ватажком злочинного угруповання, його поважають всі без винятку. Інший хлопець разом з бандою відморозків намагається зламати усталену систему, внести свої правила і корективи. Вони мають намір продавати наркотики і підбивати під себе всі важливі території. Жадібність і бажання бути вище завжди керували людьми. Ось тільки, як би там не було, але неможливо постійно жити в безтурботності і виходити на кращі позиції за рахунок інших людей. Чим закінчиться ця довга дружба і чи є у неї майбутнє?

У другій частині картини сюжет побудований навколо двох друзів дитинства, Женя і Цзяня. Головні герої «Гатао 2: Новий король» з ранніх років звикли допомагати один одному. Вони вирішили вступити на кримінальну стежку. Жень зміг стати успішним бандитським бароном, який користується популярністю у членів своєї організації і має безмежну владу. А ось його друг, який вважався його названим братом, став переходити дорогу Женю.

Цзянь з бандою відморозків намагається зруйнувати усталений кримінальну систему. Він продає наркотики і робить все можливе, щоб захопити території свого приятеля. Фільм Гатао 2: Новий король (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Янь Цзинко
В ролях: Джейсон Ван, Колін Чоу, Джек Као, Пенг Сунь, Женг Нен Каї, Лу Сюэфэн, Хсин Шао

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress