Фільм Гінтама 2 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події розгорнуться за часів 19 століття на території Японії. Місцеве населення зіткнулося з кардинальною зміною свого існування, коли на їхні землі прибутку прибульці. З цього моменту почалася нова епоха, яка ознаменована управлінням гуманоїдів на планеті. Держава стала підвладна маріонетці. Він встановив власні правила, змушуючи підкорятися ним жителів країни. Багато японців були проти його правління, але не могли згуртуватися, щоб протистояти загарбникам. В результаті прибулець вказав своїм підданим вистежити самураїв і вбити їх. Він не бажав, щоб хтось посмів повалити його з місця правління. Тільки тиран не врахував, що в країні є Гінтоки зі своїми товаришами Сінпаті і Кагура.

Ці хлопці стикаються з низкою неприємностей. Наприклад, будучи в стані постійного неробства, вони не здатні заробити грошей на існування. Щоб поліпшити ситуацію, вони вирішили знайти роботу. На тлі цих подій в Сінсенгумі зрів розкол, конфлікт набирав нових обертів. Об’єднавши сили з однодумцями, хлопці бажають повалити прибульців і встановить владу справжнього монарха. Після тривалих протистоянь компанію чекали нові випробування. Фільм Гінтама 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Кожен з них став досвідченішим. Кагура перетворилася на справжню красуню і готова підкорювати серця, коли Гинтоки знову рветься відправитися в бій, адже неймовірно щасливий, що команда стала одним цілим.

Режисер: Юіті Фукуда
Актори: Сюн Огури, Масакі Суду, Канна Хасімото, Цуєси Домото, Кодзі Като, Ре Кацудзо, Мідоріко Кімура, Масатака Кубота, Харумі Міура, Цуєси Муро


загрузка...