Як відомо, солдати не бувають колишніми. Захисник залишається захисником і в мирному житті. Цю істину на собі довелося випробувати і головному герою фільму. Довгий час він був спецназівцем і по праву вважався одним з кращих у своїй професії. Але вічно залишатися в лавах військовослужбовців неможливо. Чоловік приходить до висновку, що йому пора залишити службу і подумати про мирного життя, в якій буде затишний будинок і любляча сім’я. Прийнявши рішення, він подає у відставку, але дуже скоро переконується в тому, що рано пішов на спочинок.

Раптово герой стикається з серйозними неприємностями. Його улюблену жінку разом з маленькою дочкою викрадають невідомі. Колишній солдат з’ясовує, що це зробили мексиканські наркоторговці. Коли близькі люди опиняються в полоні, доводиться діяти швидко, але обережно. А в цьому винятковому випадку чоловікові і зовсім доведеться працювати в поодинці.

Представники картелів готові вбити будь-якого, хто встане на їх шляху. Але колишній спецназівець не має наміру здаватися і готовий на все заради звільнення заручниць. Фільм Глушник (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тімоті Вудворд мл.
Актори: Денні Трехо, Джонні Месснер, Роберт ЛаСардо, Ніккі Лі, Тіто Ортіс, Чак Лідделл, Едвін Модлін, Ерік Од, Марлен Маркес, Алекса Ніємі і інші

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress