загрузка...


Сюжет знайомить нас з парочкою кілерів, професіоналом своєї справи і початківцям найманим вбивцею, тільки осягає навички своєї майстерності. Для того, щоб виконати замовлення, у них все готово, але до того моменту у них є ще цілу годину і хлопці не знають чим себе зайняти. Щоб хоч трохи вбити час, кілери розповідають один одному страшні історії, які їм довелося пережити в житті. В останній день роботи головні герої багатосерійної кінострічки відправляються на місце, де імовірно було скоєно жорстокий злочин.

На місці співробітникам поліції вдалося відшукати жіночу футболку з численними кров’яними плямами і кредитку, власником якої виступає Стенлі Ларсен. Після проведеної бесіди з дружиною вони дізналися, що вони були відсутні в місті, але вдома залишилася їх дочка Розі, якій не так давно виповнилося 17 років. Через якийсь час поліцейським вдається знайти автомобіль, а всередині його тіло дівчини. У двох вбивць є година, яку потрібно якось провести до їх наступної роботи. Щоб час пролетів швидше, вони розважають себе, розповідаючи історії жахів один одному.

З химерними назвами, такими як «Бункер Валькірії», «Assacre» і «Hog Hunters» — яка історія хіта стане найбільш тривожною, коли все сказано і зроблено? Фільм Година до вбивства (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Аарон К. Картер
Актори: Мел Новак, Френкі Позос, Аарон Герерро, Аманда Рау, Іола Кора, Стефані Стрелоу, Алезйа Гарсія, Вероніка Річчі, Джефф Ректор, Пол Андерсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress