загрузка...


Голий пістолет 2 — нові детективні пригоди, безжурного лейтенанта Дребіна. У другій частині комічної трилогії Френку знову доведеться вирішувати завдання державної ваги. Після своїх колишніх заслуг за боротьбу зі злочинністю головний герой, як дорогого гостя потрапляє на обід в Білий дім. Виступаючи перед публікою, президент повідомляє не веселі новини для представників атомної, нафтової та вугільної промисловості. Озвучені рішення були прийняті з безпосередньою участю нового президентського радника вченого Мейнсхеймера, який є затятим захисником природи.

Наднова сонячна станція головний пріоритет для доктора. Колишня кохана Френка — Джейн працює під керівництвом Мейнсхеймера. Випадкова зустріч колишніх коханців відбувається через замах на радника в офісі. Прибулий на місце події лейтенант знову пробуджує в Джейн старі почуття, не дивлячись на її нинішні відносини з Квентіном Хапсбургом. Фільм Голий пістолет 2 (1991) дивитися в хорошій якості HD 720p.

В ході розслідування Дребін з’ясовує, що Хапсбург лідер мафіозі, який не хоче миритися з політикою Білого дому і пропозиціями доктора. Останнього хочуть підмінити на двійника і захистити інтереси промислових королів. Єдиним хто може їм завадити хоробрий поліцейський.

Режисер: Девід Цукер
Актори: Леслі Нільсен, Прісцилла Преслі, Джордж Кеннеді, О. Дж. Сімпсон, Робер Гулі, Річард Гріффітс, Жаклін Брукс, Ентоні Джеймс, Ллойд Бокнер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress