Двох напарників-поліцейських начальство доручило розслідування одного загадкового вбивства цілої популярної рок-групи. Тепер заслуженому копу Джо Гэвилану і його юному підлеглому Кейсі Колдену нічого не залишається, як взятися за цю справу, і в першу чергу перевірити причетність до злочину їх менеджера містера Сэртейна, який володіє за сумісництвом одним з найвідоміших лейблів не тільки в Лос-Анджелесі, але і у всій Америці. Поліція давно підозрює цього чоловіка, оскільки не так давно сталося вбивство ще кількох музикантів – реперів, які за чутками хотіли раніше розірвати з ним контракти.

Проблема в тому, що службових розслідувань постійно заважав його начальник служби безпеки, який раніше був шефом поліції міста. Але тепер він заявив, що залишається в стороні, а значить, у головних героїв є шанс притиснути медіа магната до стінки. Але хто знає, чи зможуть вони це зробити, адже ці двоє вважаються найбільш нещасливими копами у всьому департаменті Лос-Анджелеса. Фільм Голлівудські копи (2003) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Жодна справа, що Джо і Кейсі вели за останні кілька років, не було доведено до логічного кінця. Тому у нинішнього шефа до них багато претензій. Хлопцям доведеться дуже постаратися, адже нинішня справа може вивести їх зі смуги невдач.

Режисер: Рон Шелтон
В ролях: Харрісон Форд, Джош Хартнетт, Лена Олін, Брюс Грінвуд, Ісайя Вашингтон, Лоліта Давидович, Кіт Девід, Майстер Пі, Гледіс Найт, Лу Даймонд Філліпс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress