Іноді в долях неймовірно впливових панів також виникають неприємні моменти. Однак багатії рідко миряться зі сформованою ситуацією, вдаючись до активних дій. Ранвір Сінгх пережив загибель своєї коханої, тому хоче знайти її вбивцю, щоб піддати його суворому покаранню. Успішний підприємець зміг заробити достатньо коштів, щоб не замислюватися у виборі найбільш ефективних способів досягнення мети. В якості помічника хлопець приваблює представника кримінального співтовариства на ім’я Арман Малик. Компаньйони відправляються на територію Туреччини, щоб отримати корисну інформацію від відомого в кримінальних колах авторитету.

В процесі спілкування у приятелів з’являються нові інтереси. Ці розпещені жіночою увагою чоловіки звикли шумно проводити дозвілля в компанії карколомних красунь. Паралельно з приватним розслідуванням народжується отримати додаткові доходи, що ще зближує ділових партнерів. Фільм Гонка 2 (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Однак за кожним громадянином тягнеться шлейф таємниць, які можуть шокувати непідготовленого обивателя. Що приховують нерозлучні друзі? Чиїми «скелетами» наповнені їх «шафи»?

Режисер: Аббас Алибхай Бурмавалла, Мастан Алибхай Бурмавалла
В ролях: Аніл Капур, Саїф Алі Кхан, Діпіка Падукон, Жаклін Фернандес, Аміша Патель, Джон Абрахам, Адітья Панчолі, Раджеш Кхаттар, Алі Балкан Авджи, Біпаша Басу

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress