Фільм Гонка 3 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


На частку індійської актриси Жаклін Фернандес дуже часто випадають ролі всіляких гламурних красунь. Однак, цього разу, у третьої частини франшизи про гонщиків, їй належить втілитися в образ суворого поліцейського. Її персонаж, практично, розкручує сюжет, даючи хід розслідування, смикаючи за ниточки другорядних героїв. Трилер дає можливість актрисі розкрити драматичний талант, тим більше, що пару на екрані їй складе Салман Кхан. Цей зірковий актор замінив Саїфа Алі Кхана, центрального актора двох минулих частин. Не з’явиться в третьому епізоді і Аніл Капур, що становить важливу частину оповідання в попередніх фільмах.

Справа в тому, що творці франшизи подібним чином хотіли внести зміни в роль копа. Тому замість чоловіка у формі на екрані з’явиться сексуальна жінка при погонах. Саме Джекі підходить на цю складну роль краще всіх. Оскільки трилер має енергійний характер, головній зірці належить брати участь в безлічі екшн сцен, трюків та інших фішок. Для Жаклін цей досвід стане дебютним, адже екшн вона до цього не грала. Зате дама готова виконувати майже всі трюки сама, без залучення каскадерів. Фільм Гонка 3 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Що стосується сюжету, то його подробиці поки не розголошуються. Відомо лише, що третя історія стане окремим шедевром, не пов’язаними з першими двома частинами. Салман Кхан, вирішив виглядати в бойовику підтягнутим, навіть сів на сувору дієту, щоб скинути приблизно 10 кг.

Режисер: Ремо
Актори: Салман Кхан, Аніл Капур, Боббі Деол, Жаклін Фернандес, Дейзі Шах, Сакиб Салім, Фредді Дарувала, Naushaad Abbas, Наджмеддин АлХадад, Kabir Ali


загрузка...