Іноді в нашому житті настає етап, коли ми — видихалися, нам не вистачає сил, і здається, що всі близькі і друзі покинуть нас напризволяще, адже ми перестали приносити користь. Але насправді, все не так погано буває. Джиммі Блай-людина, яка знаменитий і його знають абсолютно всі. Ця людина просто чудовий, коли він знаходиться в своїй гоночній машині і стискає міцно і впевнено кермо. Він багато разів перемагав в гонках, і тому досить забезпечений. Його слава — чудова і приносить багато грошей, і не тільки йому, але і його компанії.

Може тому, коли раптом ватажок їх команди зрозумів, що Джиммі все більше і більше втрачає хватку, йому вирішили знайти того, хто допоможе і покаже, як треба і не треба. Джиммі-ще молодий, але занадто впевнений в собі. Може тому він дуже негативно поставився до того, що його почав повчати якийсь хлопець. До того ж його — висхідну зірку. Джиммі знаходить одну людину, яка колись була чемпіоном з перегонів. Його звуть Джо Тенто. Фільм Гонщик (2001) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ця людина покинула свій величезний Райдужний світ слави через нещасний випадок. Саме тому він зараз вирішує, що настав випадок, коли можна змінити нарешті своє життя, протягом якої були сумні.

Режисер: Ренні Харлін
Актори: Сильвестр Сталлоне, Берт Рейнолдс, Кіп Парду, Стейсі Едвардс, Тіль Швайгер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress