Фільм Гордість і упередження і зомбі (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Красу англійських балів раптово псує моторошна звістка про поширення інфекції, незнайомій лікарів. Вищий світ сподівається втекти від напасті, але бій проти хвороби тільки починається. Лондон в облозі – тисячі озвірілих мерців стають стіною навколо міста, розправляються з королівською є раттю, щоб проникнути в центр. Зараза вражає кожного, кого вразив укус повсталої плоті, армія масово перетворюється в юрбу ненаситних монстрів. Імунітет виробляється повільно, кожен ризикує стати жертвою інфекції. Елізабет з сестрицями виявляються стійкими дівчатами, але не діяти за тремтячими воротами їм соромно.

Колись батько віддав половину стану, щоб дівчата освоїли унікальні вміння. Замість звичного рукоділля красуні примудрилися завчити кращі східні бойові прийоми. Наставник майстер Дарсі негайно прибуває в обложене місто, щоб підтримати вихованок. Дівчата стають народною опорою, намагаються стримати натиск чудовиськ, не забуваючи про пристрасних почуттях. Хоча пишні спідниці і завчені па доводиться відкласти до кращих часів, але закохані серця не мають наміру чекати.

Любов всупереч розрухи, самовіддана боротьба в ім’я щастя – сестрички Беннет знають, як діяти, і не схильний пасувати перед неприємностями. Фільм Гордість і упередження і зомбі (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Берр Стирс
В ролях: Лілі Джеймс, Сем Райлі, Белла Хіткот, Еллі Бамбер, Міллі Брейді, Сьюкі Уотерхаус, Дуглас Бут, Селлі Філліпс, Чарльз Денс, Джек Х’юстон


загрузка...