Сюжетна лінія знайомить глядачів з відважним капітаном судна «Раптовий» — Джеком Обрі, який провів більшу частину життя на морських просторах. У певних колах він відомий своїм навіженим характером і репутацією самого відчайдушного командора англійського флоту. Дії стрічки захоплюють період запеклих воєн з Францією, дотримуючись вказівок керівництва, він змушений вступати в постійні сутички з французами, вбиваючи їх і топлячи їх кораблі. І ось йому доручають нове завдання-знайти і знищити нещасливе судно, що носить назву «Ахерон». Але спочатку ситуація виходить з-під контролю.

Все починається з того, що корабель героя атакують противники. Витримавши, але отримавши істотні пошкодження, плавальний засіб відправляється по сліду недруга. Чоловік не має наміру настільки просто відступати і в найближчому часі добирається до Галапагоських островів. І тут стає зрозуміло, що переслідуваний ворог близько, адже місцеві китобійні катери піддавалися його нападами.

Персонаж вирішується не відпочивати і мчить на пошуки «Ахерона», щоб наздогнати його і розправитися з ним і успішно виконати накази адмірала. Фільм Господар морів: На краю Землі (2003) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пітер Уїр
В ролях: Рассел Кроу, Пол Беттані, Джеймс Д’арсі, Едвард Вудалл, Кріс Ларкін, Макс Пиркис, Джек Рендалл, Макс Бениц, Лі Інглбі, Річард Пейтс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress