загрузка...


У фільмі «Готель Артеміда» показує не далеке майбутнє, а саме одне місце в Лос-Анджелесі, в якому ховаються особливо небезпечні злочинці, втікаючи від поліції, вони отримують травми, а все через те, що вони хотіли свободи, як і всі інші нормальні люди, деякі отримали поранення, які вимагали термінової медичної допомоги, в результаті вони все потрапляють в маленьку підпільну лікарню, в якій за всіма стежить одна медсестра, яка ні кого ще не здала поліції.

За весь час існування цього місця, де злочинці можуть сховатися від покарання, ще ніхто не здогадався про нього. В один момент приходить людина, яка так само, як і інші відвідали цього місця, потребував медичної допомоги і переховувався від злочинного світу, але через час все дізнаюся, що він був зрадником, тому що він приймає рішення здати всіх працівників поліції, повідомивши про таємному притулку злочинців.

Зробити йому це вдалося, але він так само був поза законом, як і всі інші, але тепер він був ворогом не тільки для закону, а й для всіх злочинців, які переховувалися в лікарні, на нього почалося полювання. Фільм Готель «Артеміда» (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дрю Пірс
В ролях: Софія Бутелла, Дейв Батіста, Джефф Голдблюм, Джоді Фостер, Дженні Слейт, Стерлінг К. Браун

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress