Професійний кілер, який створив собі хорошу кар’єру і ім’я серед своїх клієнтів, періодично вдаються до його послуг, отримує черговий, цілком традиційний, вигідне замовлення. На цей раз головному герою потрібно відвідати незвичайний готель, для того щоб усунути бажану жертву. Природно для головного героя, дане завдання є одне з найлегших в його кар’єрі, і, природно, ціна трохи нижче, ніж зазвичай. Ось тільки підступ в самому готелі, і сам замовник не встиг попередити кілера про це страшне місце, де мешкають найстрашніші і моторошні демонічні створення.

І ось тільки вступивши ногою в цей готель, життя нашого кілера стрімко змінюється і тепер він не мисливець, а він жертва яка повинна зробити все заради того, щоб зберегти собі життя і боротися з кровожерними істотами, безсердечно терзають своїх жертв, доводячи до нестями. Знав би він що тут зустрів моторошних створінь які повстали з могил, він би ніколи не пішов на цю справу, але тепер йому нікуди діватися, і доводиться битися за власне життя. Безліч відвідувачів, які вибрали цей готель, давним давно стали жертвами потвор, що мешкають тут. Фільм Готель Інферно 2: Храм болю (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Природно головний герой спочатку краще триматися тут ніж звичайні люди, оскільки у нього є спеціальна підготовка, і поки що йому вдається відбиватися від цих тварюк, але чи здатний він до кінця протистояти жахів пекла, які знайшли притулок в цьому готелі?

Режисери: Тіціана Мачелла, Джуліо Де Санті
Актори: Рейнер Буртон, Роленд Стогін, Джейд Меттью, Крістіан Коррадетті, Майкл Хоу, Вілмар Зімоза

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress