Фільм Гра Ганнібала (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Купер вибрав для себе вельми неординарне заняття. Він жорстоко карає злочинців, обвинувачених у сексуальному насильстві над юними дівчатами. Йому допомагає боротися зі зловмисниками чарівна Лара, яка виступає в ролі приманки. Напарникам вже вдалося зловити і піддати кастрації кількох збоченців, що зловилися на хитромудрий прийом. Вони мають намір продовжувати благородну, але вельми ризиковану справу. Несподівано помічниця безслідно зникає, змушуючи хлопця переживати про її долю. Він негайно повідомляє про інцидент в поліцейське управління, сподіваючись на своєчасну підтримку.

З’ясовується, що з в’язниці скоєно втечу небезпечним психопатом, що має психічне відхилення, що характеризується роздвоєнням особистості. Здійснюючи втечу, ув’язнений спритно розправився з шістьма охоронцями і втік у невідомих місцях. Незабаром він починає викрадати дівчат, це дає привід підозрювати, що Лара знаходиться в руках маніяка. Фільм Гра Ганнібала (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Розслідуванням займається пара професійних детективів, що мають позитивний досвід відстеження серійного вбивці. Вони добре ознайомлені з манерами роботи злочинця, знають його відмінні риси і способи проведення смертельного ритуалу.

Режисер: Девід Реймонд
Актори: Мінка Келлі, Олександра Даддаріо, Стенлі Туччі, Генрі Кавілл, Нейтан Філліон


загрузка...