загрузка...


«Грають з розумом онлайн» — це популярна, улюблена багатьма фантастика. Фільм знятий в Австрії. Автором проекту є режисер Ендрю Гот. На ключові ролі він грамотно запросив гідних акторів. Це, зокрема, Олівер Старк, Сем Ніл, Тому Пі. Дійсно, у цієї картини вже є чимало фанатів. І цей фільм по-справжньому є за що високо оцінити і навіть полюбити. Ця група студентів – справжні креативщики та перспективні молоді науковці. Вони не витрачають час даремно, займаючись звичайними молодіжними «штучками», розважаючись і витрачають дорогоцінні дні та години.

Вони трудяться над новим проектом, дуже дивним і навіть дивним. І взагалі – небезпечним. Їх мета нетривіальна і унікальна. Ці хлопці хочуть створити колективний штучний розум. І ця затія призведе до найнесподіваніших результатів. Фільм Грають з розумом (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тому глядачам треба точно приготуватися до різких поворотів, швидкого та динамічного розвитку подій, а головне – до того, що фінальний акорд картини буде дуже вражаючим і по-справжньому незабутнім. Отже, дивимося цей незвичайний фільм.

Режисер: Ендрю Гот
В ролях: Олівер Старк, Сем Ніл, Том Пейн, Антонія Кемпбелл-Хьюджес, Меліа Крейлинг, Домінік Тіппер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress