На пероні центральної гілки людній станції метрополітену у вечірній час поліцейські оперативники намагаються малими силами організувати спеціалізовану місію для знешкодження транспортних бандитів. Тямущі копи вирішують спровокувати злочинців на грабіж п’яного перехожого. У ролі напідпитку пасажира правдиво виступає агент Чарлі. Вірний напарник страхує колегу. Із засідки детектив в бінокль уважно спостерігає за розвитком процесу, коли два іспанця спритно і вміло обчищають кишені уявного алкоголіка. Безтурботного нападника малолітнього правопорушника копам вдалося скрутити негайно.

Обережний подільник арештанта зумів вирватися на оперативний простір. Відірвавшись від переслідувачів, хуліганистий підліток помчав з відібраними у жертви золотими прикрасами в тунель. Поліцейські женуть підозрюваного фігуранта по рейках на сусідню станцію. У банкоматах інкасатори виробляють забір готівкових грошових знаків. На заклики охоронців асигнацій зупинитися втікач проігнорував, що послужило спусковим механізмом для вірних вартою. Фільм Грошовий поїзд 1995 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Не роздумуючи приватні інкасатори розстріляли підлітка впритул. На співбесіді у голови відділу Дональда Паттерсона, брати-напарники Джон з Чарлі дізнаються шокуючу правду про свого безпосереднього керівника.

Режисер: Джозеф Рубін
Актори: Уеслі Снайпс, Вуді Харрельсон, Дженніфер Лопез, Роберт Блейк, Кріс Купер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress