У центрі сюжету чоловік середніх років на ім’я Джек Семсон. Він очолює спеціальну групу швидкого реагування, що складається зі справжніх професіоналів своєї справи, добре натренованих спеціальних агентів, які досконало володіють всіма видами холодної та вогнепальної зброї. У завдання оперативної групи Джека, входить допомога американським властям і спецслужбам, щодо усунення організованих кримінальних угруповань і злочинних синдикатів, які ведуть свою незаконну діяльність на території Америки.

Як правило, операції виконуються спеціальною групою дуже небезпечні і не завжди санкціоновані урядом, іноді оперативники повинні вступати в протистояння з криміналом на свій страх і ризик, і розуміють що в разі невдачі вся відповідальність ляже тільки на їх плечі. Під час чергової операції група повинна ліквідувати кілька ватажків японської мафії, а після розправиться і з їх союзниками, дуже добре тієї, що закріпилася на території Америки російською мафією. Однак десь на вищому урядовому рівні відбувається витік інформації, і абсолютно несподівано Джек і його група перетворюється з карателів у жертв. Фільм Гроза синдикатів 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

На оперативників, дізнавшись їх справжні імена та місце проживання починається справжнє полювання, і об’єднавши свої зусилля кілька різних мафіозних груп, починають по одному знищувати членів елітного загону.

Режисер: Дуглас Точиока, Бенні Тьяндра
В ролях: Крейда Новак, Лаурен Лендон, Девід Прак, Нік Д Авирро, Джон Мігель, Ольга Львова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress