загрузка...


Живуть в так званих нетрях. Громадами по кілька людей. Годуються випадковими заробітками, перебираючи звалища, сортуючи сміття, в каналізаціях шукають щось корисне. Більшість піддалися в кримінал, поширюють травичку, передають крадені речі, за таку роботу можна отримати більше. Дівчата стоять на вулицях. Всі живуть під постійним страхом облави. Два брата ховаються в захованому від забезпечених очей Токіо, шукають можливість заробити, але легкі гроші не в їх вихованні. Непосильна праця за малі крихти краще великої миски локшини на бульйоні за кримінал.

Старший брат не просто приїхав сюди. Він колись відпустив сюди свою наречену. Пошуки не увінчані успіхом, поки він не побачив її в компанії багатого бізнесмена. Дівчина приховала знайомство, пояснивши спорідненістю з одного села. Після такої зустрічі він зрозумів, що мрії збуваються тільки в маленькому кримінальному світі. Нехитрі махінації з банківськими картами, ігровими автоматами і громада організовує невеликий бізнес. Молодшого брата б’ють, не всі японці доброзичливо ставляться до китайських іммігрантів. Громада помстилася, повернула візок із солодощами. Фільм Інцидент Сіндзюку (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Весь бізнес заснований на крадених фішках з ігрових автоматів. Заповзятливі брати підмінили чіп і отримували прибуток, здаючи їх. Таку зухвалість незабаром виявили власники ринку.

Режисер: Дерек
В ролях: Джекі Чан, Наото Такэнака, Деніел Ву, Сюй Цзинлэй, Масая Като, Фань Бінбін, Тору Минэгиси, Кэнъя Савада, Джек Као, Підлогу Чунь

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress