загрузка...


Невелика охоронна фірма знаходиться на грані банкрутства. Раніше не знала провалів, за останній рік вона тричі стала жертвою жорстоких пограбувань. Деякі співробітники підозрюють змову своїх колег з грабіжниками. Саме в цей важкий час в компанії з’являється новачок — Олександр. Колись успішний банкір, який опинився нині на мілині, він хоче покласти край серії розбійних нападів. Тут немає крутих спецефектів, зате є суворі будні роботи інкасаторів — зі своїми мінусами і плюсами. За останній рік в інкасаторської служби, куди влаштовується працювати Олександр Демарре, сталося кілька трагічних подій.

Під час зухвалих нападів на інкасаторську машину загинуло троє співробітників. Стає очевидним, що грабіжники діють за наводкою, і кожен день інкасатори в тривозі очікують наступного нападу. Однак, мовчазний і дивний Демарре завжди зберігає спокій. Здається, що на новому місці роботи у нього є певна, нікому не відома мета. Хто він — простий безробітний, поліцейський під прикриттям або навідник гангстерів?

І чого він чекає, стискаючи рукоять револьвера в броньовику з мільйонами хрустких купюр? І лише Демарре завжди спокійний і зібраний: він переслідує свою, відому лише йому, мета. Фільм Інкасатор (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ніколас Бухриф
В ролях: Альбер Дюпонтель, Жан Дюжарден, Франсуа Берлеан, Клод Перон, Жюльєн Буасселье, Філіп Лоденбаш, Жиль Гастон-Дрейфус, Олів’є Лусто, Самі Зітуні, Мішель Трілло

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress