Фільм Інопланетна зброя (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет фільму сконцентрований на підрозділі морських котиків армії США. Сюди відбирають тільки найкращих і фізично підготовлених бійців. Не дивно, що бойова ефективність елітного загону знаходиться на вкрай високому рівні. Одного разу перед взводом солдатів і офіцерів ставлять нове завдання. Вони повинні проникнути на територію секретної лабораторії, зв’язок з якою кілька годин тому з якоїсь причини обірвалася. Морські котики повинні з’ясувати, що ж сталося на об’єкті. Вони ретельно готуються до майбутньої місії. І ось настає година Х. Головні герої добираються до наукового комплексу, який, здається, вимер.

Незабаром вони натикаються на бездиханні тіла дослідників. А потім молоді люди дізнаються, що тут тестувалося інопланетну зброю. Саме цією обставиною і пояснюється підвищена секретність лабораторії. Солдати отримують наказ повертатися на базу. Однак спочатку їм належить зустрітися з самими прибульцями, які влаштували для котиків засідку. Фільм Інопланетна зброя (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Американців чекає важкий бій з противником, який набагато перевершує їх з точки зору військових технологій. Чи вдасться головним героям вибратися живими з цієї проклятої дослідної станції?

Режисер: Джеремі Джонс
Актори: Клейтон Снайдер, Дейв Медоуз, Daniel Washington, Скотт С. Роу, Larissa Andrade


загрузка...