загрузка...


Вчені розробили спеціальні літаки, якими можна керувати силою думки! Процесом випробувань літальних засобів керує головна героїня — відважна та амбітна дамочка. Раптово на територію Сполучених Штатів падають дивні об’єкти, які викидають блискавки і вчиняють незрозумілі дії, — відразу в трьох місцях! Щоб розібратися в тому, що відбувається, героїня вирушає до батька-інваліда, який керує секретної обсерваторією.

Незважаючи на схильність тата драматизувати і влаштовувати сімейні розборки, вони з’ясовують, що інопланетяни дуже небезпечні, руйнують все навколо потоками вогню, можуть збиратися в одного величезного монстра, а потім знову роз’єднуватися на автономні одиниці, що несуть страх, розруху і болісний Армагеддон. Само собою, настав час втрутитися і знищити порушників спокою землян. А з цим завданням здатні впоратися лише ті самі літаки, керовані думками досвідчених пілотів.

Тому дівчина переконує командування дозволити їй використовувати смертельне винахід в боротьбі з космічним поневолювачем, а батько, тим часом, відправляється в самий епіцентр бійні… Фільм Інопланетний контакт (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роб Паллатіна
Актори: Caroline Ivari, Стівен Браун, Седрік Джонатан, Майкл Марсель, Mishone Feigin, Ana Zimhart, Брітт Джордж, Dennis Renard, Брендон Джордж, Майк Дафф

загрузка...