Фільм Інран: Вовча бригада (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Невідомо, куди до 2029-му подівся Кім Чен Ин, але якимось чином керівники Півночі й Півдня корейського півострова прийшли до історичної угоди, яка передбачає створення єдиного держави і об’єднаного уряду. За планом семирічний організаційний період повинен виробити документальну базу і підготувати громадян двох країн для плавного і безболісного об’єднання. Вже минуло п’ять років і уніфікація не за горами, проте далеко не всі проблеми вирішені. І головна з них носить назву Секта – радикальна група противників історичної реформи, яка використовує у своїй діяльності терористичні методи.

Лідери секти зібрали під своїми прапорами войовничих фанатиків зі всього півострова і направляють бійців на суїцидальні місії, які наводять жах на мирне населення. Спеціально для протидії терористичній загрозі створений елітний загін, що складається з кращих солдатів спецназу по обидві сторони поки ще існуючого кордону. Їх називають вовки, вони безстрашні, суворі, готові ризикувати життям і жертвувати собою заради торжества миру і справедливості.

Ось тільки навіть у відданих співробітників команди, дивлячись на жертви представників табору сектантів, закрадаються думки про те, на чиїй стороні правда. Фільм Інран: Вовча бригада (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кім Джі-ун
Актори: Кан Дон-вон, Чон У-сон, Хан Хе-джу, Кім Му-ялина, Хан Е-ри, Мінхо, Джун Хо-хо, Щин Ин-су, Чхве Джин-хо, Ок Ча-ен


загрузка...