Девід працює простим клерком в банку. Він не супергерой і не власник великого капіталу. Зате перед носом простого службовця кожен день проходять величезні суми грошей, від яких просто слинки течуть. Багато на його місці задумалися б про те, про що став в якийсь момент міркувати наш герой. Але не всі зважаться на цей крок. А ось він зважився. І все це відбулося насправді. 17 мільйонів доларів — досить солідний куш, щоб дуже добре постаратися і подолати свої слабкості. Девіду потрібні спільники для такого ділка, і він їх знаходить.

У команді потенційного зухвалого грабіжника Нью-Йоркського банку — його коханка Келлі. Ділити здобич на двох завжди легше, ніж на цілу банду. Після невеликої, але до болю смішний підготовки парочка провертає справу. Єдиним виправданням того, що сталося можна вважати прикмету, що новачкам завжди щастить. Більше ніяк не пояснює те, що двом нездари вдалося обчистити банк на 17 мільйонів. Вони навіть не змогли нормально приховати факт своєї присутності на місці злочину. Купа відбитків пальців всюди — це ще квіточки. Девіду і Келлі сильно «пощастило» потрапити на очі справжнім злочинцям, які не проти поживитися краденими грошима. Так дебютанти-грабіжники повісили собі на хвіст величезна кількість переслідувачів: всіх міських копів і зграю відчайдушних головорізів. Їм залишається сподіватися на все ту ж удачу.

Більше ніяких шансів врятуватися і насолодитися десь в затишному куточку своїм трофеєм у матраца Девіда і милашки Келлі просто немає. Але нездари зовсім не збираються здаватися. Характер не той. Фільм Йолопи-розбійники (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джаред Хесс
В ролях: Кейт Маккіннон, Крістен Уіг, Девін Ретрей, Кен Маріно, Джон Дейлі, Зак Галіфіанакіс, Джейсон Судейкіс, Оуен Вілсон, Леслі Джонс, Мері Елізабет Елліс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress