У центрі сюжету нашої історії — все той же безстрашний і надзвичайно хоробрий інспектор Дули і його вірний, небагатослівний чотириногий партнер Джері Лі. Цього разу вони знову повернулися, щоб дати відсіч зухвалим і підступним злочинцям. І, звичайно ж, наша симпатична парочка не уникне божевільною переробки зі стріляниною і погонями. Так що даремно доблесний Том Дулі зібрався на заслужений відпочинок: адже хто, якщо він н, зможе «по-серйозному» розібратися з усіма поганими хлопцями? І нехай старина Дулі «потрапив під ковпак» зухвалих агентів ФБР, це не перешкодить йому і його вірному напарникові, поліцейському псові номер один Джері Лі, вступити в роль приватних детективів.

Майкл Дулі багато років прослужив у поліції з вірним напарником, вівчаркою Джері Лі. Але тепер він втомився від погонь і пригод, тому вирішив відправитися на пенсію, щоб проводити вільний час з Джері. Колеги влаштували напарникам прощальну вечірку і тепер Дулі передчуває мирне життя на пенсії. Але вже на наступний день він і Джеррі стають свідками того, як люди в масках нападають на офіс комп’ютерної компанії.

Напарники не можуть залишити просто так цю справу, тому знову беруться за роботу. Команда «К-9» знову повертається до розслідувань, перестрілок і погоням, щоб знайти злочинців. Фільм К-9 III: Приватні детективи 2002 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Річард Дж. Льюїс
В ролях: Джеймс Белуші, Гері Басараба, Кім Хаффман, Джоді Расикот, Крістофер Шайер, Барбара Тайсон, Блу Манкума, Дункан Фрайзер, Джейсон Шомбинг, Кевін Дюран

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress