Захоплюючий фільм-трилер «Капітан Філліпс» розповідає про пригоди звичайного капітана, якому довелося зіткнутися справжніми піратами і врятувати цілу команду, ризикуючи при цьому власним життям. Оправляясь в чергове плавання на контейнеровозі, Річард Філліпс не міг припустити, чим завершиться його подорож. Пропливаючи недалеко від Сомалійського берега, він помітив човни з піратами, які явно мали намір захопити корабель. За допомогою маневрів кораблю вдалося відірватися від одного з човнів, але друге судно продовжувало переслідування.

Незважаючи на всі спроби піти від піратів, контейнеровоз зазнав нападу. Бандити проникли на борт, але не змогли знайти жодного з членів екіпажу, крім самого капітана. Захопивши Філліпса, вони зажадали віддати всі наявні гроші. Тим часом екіпажу вдалося захопити в полон ватажка піратів, Абдували Мусе. Фільм Капітан Філліпс (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Почалися переговори про обмін полоненими, але пірати не бажали віддавати свою здобич і покинули корабель, залишивши свого капітана в полоні. Філліпс опинився на борту піратського судна, вибратися звідки абсолютно неможливо.

Режисер: Пол Грінграсс
В ролях: Том Хенкс, Баркхад Абді, Баркхад Абдірахман, Файсал Ахмед, Махат М. Алі, Майкл Чернус, Юо Васкес, Макс Мартіні, Кетрін Кінер, Кріс Малки

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress