Фільм Кардинальне питання (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Часом пошуки роботи можуть бути аж надто проблематичними, а часом навіть неможливими при деяких обставинах, з-за чого люди не рідко впадають у відчай. І з таким ось героям нас знайомить фільмі. Хлопець кілька місяців тому іммігрував до Америки, щоб знайти собі тут роботу, однак з його запитами він мало на що може розраховувати. І як же відшукати добре оплачувану роботу, та й до того хоча б гідну його навичок? Яким же чином він повинен це зробити при цьому не заплямувавши свою честь і гідність, ну і звичайно ж не вляпався в якусь історію, про яку потім буде дуже сильно шкодувати.

Герой дуже потребує грошей, яких йому навіть на те, щоб просто поїсти, а ночувати йому доводиться, де попало. Тому герой вирішує покинути велике місто і перебратися в містечко поменше, розташований в штаті Вайомінг. Але сам того не розуміючи хлопець виявляється залученим в жадібний корпоративну систему, в якій він стає мішенню для одних впливових людей. Фільм Кардинальне питання (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Зараз Остін буквально загруз у проблемах і неприємності, які разом звалилися на його голову і змушений якимось дивовижним чином вибиратися з усіх цих колотнеч, поки не стало надто пізно.

Режисер: Мадлен Паззо
В ролях: Зак Тітус, Келсі Крейн, Matthew Stannah, Тім Перріш, Олівія Джордан, Сет Фаулер, Реймонд Хоукінс, Майкл Мейджор, Уїлл МакМахон, Джеффрі Томас Джонсон


загрузка...