Іноді все до чого прагнуть люди, летить псу під хвіст. Старання виявляються марними, а життя при цьому здається дуже несправедливою штукою. Історія, розказана в картині, оповідає про події, які відбуваються з головними героями. В цьому житті, людині не даються такі випробування, які б він не зміг пройти. Але іноді, співробітники небесної канцелярії трохи «переборщують», і посилають деяким особистостям, просто божевільні ситуації. Якщо комусь здається, що виконати роботу й отримати за неї гроші, це легко, то він дуже помиляється.

У хід простого з першого погляду плану, може почати втручатися все що завгодно. Через постійно виникаючих перешкод, головні герої змушені відволікатися від виконання своїх безпосередніх обов’язків. Вони потрапляють в одну халепу за інший, і так виходить, що неприємності в буквальному сенсі переслідують протагоністів. Фільм Картер і Джун (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Цій низці «вогню» немає кінця і краю. Вони повинні врятувати дитину, і розібратися ще з купою проблем. Часом здається, що всесвіт змовилась проти цих двох… Все у них вийде?

Режисер: Ніколас Каліков
В ролях: Майкл Реймонд-Джеймс, Саміра Армстронг, Тімоті Омандсон, Ліндсей Мусил, Джеймс Хеберт, Пол Рей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress