Фільм Кіборг X (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У США почався Апокаліпсис. Всі канали телебачення говорять тільки про цю жахливу подію. В корпорації, створює роботів, стався якийсь збій. Бойові дрони – напівлюди-полумашины безжально винищують людство. Президент не може відповісти, коли припиняться ці заворушення і чи можливо їх зупинити. Він не пояснює, що сталося і як від цього захиститися. Через рік в країні голод і розруха. Дрони знищили майже всіх людей. Відважна дівчина лейтенант відправляється на Південь Невади в саме лігво ворогів. Вона сховалася від роботів-вбивць і бачить, як вони переслідують молоду пару.

Хлопець намагався захистити дівчину, але кіборг застрелив її. Він чомусь не став вбивати молодої людини, а потяг його з собою в гори. Лейтенант забирає речі бранця і відправляється до своїх товаришів. Військова база розташована у Зміїної річки, чисельність тих, що вижили складає всього лише одинадцять чоловік. В принесених речі хлопця вони знаходять цікаву запис. Вона доводить, що творець імперії Дронов – Джек Килмар живий. Всі вважали, що він загинув від рук своїх творінь, коли вони мутували. Схоже, що він інсценував свою смерть і вказівки роботам віддає теж він. Фільм Кіборг X (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Лейтенант вмовляє полковника спробувати повстати проти механічних вбивць. Він погоджується відправити тільки трьох військових, більше неможливо вмістити в машину. Кому уготована доля зупинити навалу Дроновов? Або ці герої загинуть болісною смертю?

Режисер: К. Кінг
В ролях: Ів Мауро, Денні Трехо, Рокі Майерс, Джейк Стормоен, Шале Лізетт Брэннан, Джилл Адлер, Алан Баг, Brian K. Ditch, Trevor Foisy, Денні Джеймс


загрузка...