Фільм Кікбоксер (1989) дивитися онлайн в хорошій якості 720


На території Таїланду повинен відбутися міжнародний чемпіонат із кікбоксингу. Взяти участь у престижному змаганні зголосився відомий американський спортсмен Ерік Слоан, неодноразовий переможець багатьох змагань у себе на батьківщині. Чоловік повністю впевнений у своїй непереможності, тому без найменших побоювань відправляється в далекий шлях. Супроводжувати близького родича вирішив його молодший братик Курт. До нещастя, в першому ж поєдинку хлопець зазнав нищівної поразки, в підсумку перетворило його в безпорадного, паралізованого каліку.

Суперником його виявилася місцева знаменитість Тонг По, нещадний винищувач, який незважаючи на те, що повержений їм американець вже лежав без свідомості, зламав йому хребет. Курт, який спостерігав страшну картину на власні очі, не може залишатися байдужим. Він зобов’язаний зробити все можливе, щоб помститися за покалічене життя свого старшого брата. Для цього йому доведеться самому досконало оволодіти східними єдиноборствами. Випадкова зустріч з давнім знайомим призвела до того, що молодий чоловік познайомився з літнім вчителем по імені Зиан.

Так, почалися довгі місяці підготовки, пов’язані з нелюдськими навантаженнями. Чи вдасться йому досягти бажаного результату? Фільм Кікбоксер (1989) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марк ДіСалль, Девід Уорт
Актори: Ріккі Лю, Ка Тінг Лі, Жан-Клод Ван Дамм, Мішель Кісс, Хескелл В. Андерсон III, Сін Хо Йінг, Рошель Ашана, Денніс Олексій, Денніс Чан, Річард Фу


загрузка...