Події гостросюжетного фільму «Кільце намея» розгортаються в далекому 13-му столітті. По всьому світу вирують міжусобні бої. Також Папа Римський безуспішно намагається підкорити північні, язичницькі племена. Для нього важливо отримати владу в цьому регіоні, встановити повний контроль над місцевим населенням. Він готовий піти війною на цих волелюбних людей. Одного разу глава Ватикану збирає невелику армію і відправляє свого сина в Земгале. Це стратегічні важлива територія, через яку проходять великі торговельні шляхи. Завойовники вирішили діяти обережно, щоб обійтися невеликими втратами.

Вони не думали, що знайдеться бравий воїн, здатний надати негідникам належний опір. Спочатку вороги жорстоко розправилися з королем. Вони сподівалися захопити трон без бою. Але кільце влади переходить до сина вбитого монарха. Намея не збирається здаватися зловмисникам. Він хоче зберегти свободу побратимів, зберегти землю заради пам’яті предків. Макс також йти не має наміру. Він не вважає молодого, недосвідченого хлопця за суперника. Головний герой прекрасно розуміє, хто винен у смерті його батька. Він не відступить від своєї затії і прожене непроханих гостей. Окрилений першими перемогами, юнак збирається військо для нових звершень.

Гряде серйозна, кровопролитна битва. Чи зможе відчайдушний захисник зупинити ворога і відновити законну владу в племені? Чим закінчиться спроба чужинців підпорядкувати сіверян? Фільм Кільце намея (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Айгарс Грауба
Актори: Едвін Ендре, Джеймс Блур, Дайніс Грубе, Гінтс Андзанс, Ieva Aleksandrova-Eklone, Майя Озоліня, Томс Аунінс, Крістофер Дейн, Agris Danilevics, Айсте Діржюте

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress