Фільм Кілери (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Кілери» (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p. Чоловік наймає кілера для своєї колишньої дружини. Кілер, в прагненні виконати своє завдання, знайомиться зі своєю метою і закохується в неї, але незабаром стикається з наслідками своїх дій. Розбірки і ворожнеча трапляються лише тільки між представниками різних злочинних угруповань. Кожен хоче прибрати до своїх рук владу і всі гроші. Багато питань прийнято вирішувати через перестрілки і переговори, які часто перетворюються на справжній кошмар.

Вижити при такому розкладі дуже важко, але кожна людина, яка досягла таких висот, зобов’язаний забезпечити собі тотальну безпеку. Соціопатичний багатій наймає двох вбивць, щоб убити свою колишню дружину. Фільм Кілери (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Один вбивця починає працює під прикриттям, щоб отримати план будинку жінки. В цьому процесі у них зав’язуються любовні відносини, коли його напарник намагається закінчити роботу, головний герой, змушений прийняти не легке рішення.

Режисер: Офу Обекпа
Актори: Офу Обекпа, Конфиданс, Ліббі Блентон, Кевін Неш, Роберт Пралго, Френсин Лок, Оме Мугаль, Чаріті Хічкок, Кия Клайнгман, J Randall


загрузка...