Кім Поссібл звичайна школярка випадково отримала сигнал лиха. Зробивши домашнє завдання, дівчинка відповіла. І з того часу підліток рятує світ, встигаючи поєднувати це непросте, важливе заняття з навчанням. У Поссибл є спеціальне пристосування, що дозволяє їй швидко пересуватися по повітрю. Дізнавшись, що професором Дементором був викрадений видатний вчений, героїня зібралася звільнити бранця, який створивши формулу руйнівної слизу, почав нудьгувати по сім’ї. Але лиходієві хотілося перевірити, чи дійсно результат вийшов таким сильним.

Тим часом на підступах до секретної бази розгорнулася Битва. Озброєні охоронці не справлялися з дівчиськом, яка спритно їх розкидала. Підмога схопила Кім, маючи намір скинути з моста. І тут зверху на них налетів Рон Стоббапл, її кращий друг і вірний помічник. Фільм Кім П’ять з плюсом (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Хлопчикові вдалося укласти громив, але потім через його незграбність і необережність стався вибух. На зв’язок з Кім вийшов ще один член її рятувальної команди, юний технічний геній.

Режисер: Зек Липовски, Адам Б. Стейн
Актори: Седі Стенлі, Шон Джамброун, Тодд Стэшвик, Тейлор Ортега, Елісон Хенніген

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress