Таємничість часу майбутнього, піддає справжнім випробуванням парочку родичів, за сюжетом «Кін», що стали випадковими володарями надприродного зброї. Хлопчик, не надто необтяжливий себе вивченням наук, спокусився здобиччю легких грошей, вибравши небезпечний злочинний шлях криміналу, упускаючи з виду міру покарання за такий необачний вибір життєвого шляху. Він дійсно вірив власної невловимості, наявної кмітливості, спрямованої на шахрайські афери. Але був спійманий, посаджений, і ледь повернувшись, додому, знову піддався спокусі, заволодіти знайденої випадково дрібницею, яка виявилася дуже потужним інопланетним зброєю.

Після знахідки колишній в’язень засвітився, бажаючи збути товар. Після такого необачного вчинку, хлопець несподівано знайшов для себе масу проблем. Рідкісним артефактом давно цікавилися федеральні служби, за цією конструкцією полювали кримінальні структури. Самі прибульці з’явилися на поверхні землі, бажаючи повернути загублений предмет, що має особливу цінність. Руйнівна потужність даного предмета залишалася загадкою для землян, справжня сила була відома тільки господарям, послав за лазерним навідником армію солдатів, абсолютно не орієнтуються на місцевості.

Таке невідання давало шанс братам тривалий час ховатися від переслідувачів, встигнувши випадково випробувати руйнівну силу іграшки. Фільм Кін (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джош Бейкер, Джонатан Бейкер
В ролях: Керрі Кун, Зої Кравіц, Джеймс Франко, Майлс Трюитт, Денніс Куейд, Джек Рейнор

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress