Фільм Кінець дня (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Після того як світ наздогнала чергова епідемія поширилася по всій планеті вірусу, життя на планеті сильно змінилася. Так, більшість людей під впливом зарази мутували і перетворилися в кровожерливих і агресивних створінь, з підвищеною силою та агресією. Тепер вони нові господарі планети, які вдень ховаються в печерах, ночами полюючи на тих, що вижили, щоб вдосталь насолодитися солоденькою людинятинкою. Але навіть серед тих, кому пощастило пережити «Кінець дня» і не стати монстром, з’явилися комуни, угруповання і касти.

Так, деякі створили власні закриті громади, намагаючись ізолюватися від навколишнього світу, і захистити себе від його впливу. Інші, навпаки, відкидаючи всякі стіни знайшли порятунок у нескінченних подорожах невеликими групами, по дорозі грабуючи всіх хто потрапляє. Але були і такі, які вирішили не втекти від проблеми, а вирішувати її, створивши армію опору, і несамовито винищуючи монстрів всіма доступними методами.

Але як би сильно не розрізнялися їх погляди на життя – кожен з них знає, що не варто залишатися без укриття на вулиці темної ночі. Фільм Кінець дня (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Вільям Кауфман
В ролях: Джонні Стронг, Ленс Хенріксен, Луїс Менділор, Челсі Эдмундсон, Хакім Кає-Казім, Кшиштоф Сошинський, Фара Уайт, Кріс Керсон, Гарі Кейрнс II, Хезер Кафка


загрузка...