Фільм Kingsman: Секретна служба (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Смыленный молоденький хлопець Эггзи виріс в одному з бідних районів містечка. Хлопець ріс без батька, його виховувала тільки мати, а також вулиця. Звичайно ж, жити за законами вулиці не так-то й просто. Дрібні злочини стали частиною повсякденного життя Эггзи. Напевно, хлопець продовжував і далі в тому ж дусі, якщо б йому не зустрівся висококваліфікований шпигун і агент Гарі Харт, який представляє інтереси секретної служби під назвою Kingsman. Чоловік зацікавив хлопця не тільки манерами справжнього джентльмена, але й тим, що був товаришем її батька.

Він також був на місці трагедії, коли тато Эггзи виконував одну з своїх засекречених місій. Колись дуже давно Харт дав обіцянку батькові хлопця, що організація не залишить його сім’ю. Йому довелося витратити близько сімнадцяти років, щоб знайти сина свого товариша. Він тут же запропонував Эггси забути про кримінал, щоб почати службу в секретній службі. Тим більше, що Гаррі відзначив тут же гострий розум і неабияку силу хлопця.

Харт дав йому слово, що навчить його всім навичкам, а трохи згодом Эггси стане висококласним агентом і кращим шпигуном в організації. Але що на це скаже головний герой? Фільм Kingsman: Секретна служба 2015 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Меттью Вон
В ролях: Терон Еджертон, Колін Ферт, Семюел Л. Джексон, Марк Стронг, Софі Куксон, Майкл Кейн, Софія Бутелла, Саманта Янус, Джофф Белл, Марк Хемілл


загрузка...