Шестеро підлітків, раніше не знають про існування інших учасників неприємних подій, виявляються випадково в центрі дивної історії. Одного разу вони отримують від якоїсь таємничої, невідомої організації привабливу пропозицію. Незнайомці запрошують допитливих хлопців, обожнюють проходити подібного роду випробування, взяти участь у розгадуванні складного, цікавого квесту. Переможця інтригуючого змагання очікує величезна грошова сума, що становить мільйон доларів. Солідне призову винагороду відіграє вирішальну роль у прийнятті рішення щодо несподіваного запрошення.

Не встоявши перед спокусою розбагатіти, не докладаючи великих зусиль, потенційні гравці погоджуються на цю авантюру, не припускаючи, яке небезпечне заходи вплутуються за власним бажанням. Підлітки, натхнені намічається цікавим дозвіллям і величезною нагородою в разі перемоги, з нетерпінням чекають команди для початку проходження квесту. Приступивши до гри, учасники випробувань починають усвідомлювати, що їх не випадково вибрали з безлічі ровесників в якості випробовуваних. Вступники від організаторів завдання перестають виглядати заманливо і нешкідливо. Виникає виразне відчуття небезпеки, що наближається, атмосфера розжарюється. Фільм Клаустрофоби (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Незабаром стає очевидним, що гравців, які програли в змаганні, чекатиме страшний фінал, що приводить до смертельного результату. Ставки в ризикованому заході значно підвищуються, тепер на кону виявилися життя людей, шокованих подіями з ними жахливими дивацтвами.

Режисер: Адам Робител
В ролях: Дебора Енн Уолл, Тейлор Расселл, Тайлер Лабін, Джессіка Саттон, Логан Міллер, Адам Робител

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress