Чандлер не перший рік на службі в поліції. Йому довелося чимало побачити, брати участь у найнебезпечніших операціях, з ризиком для власного життя затримувати злочинців. Специфіка професійної діяльності відповідним чином відбилася на характері чоловіка. З роками він став суворим і відлюдним, неохоче спілкувався з оточуючими, вважав за краще проводити дозвілля у самоті. Напарники відзначали, з Чандлером непросто працювати, він непохитний у власних рішеннях, неприйнятні будь-які заперечення. Однак, високі моральні та професійні якості полісмена ні в кого не викликали сумнівів.

Колеги знали, Чандлер завжди прикриє напарника, захистить від бандитської кулі, поліз у саме пекло, рятуючи життя товариша. Чергове патрулювання вулиць міста проходило у штатному режимі. Чандлер залишався «на своїй хвилі», неохоче підтримуючи розмову з напарником. Несподівано надійшов сигнал про пограбування банку. Без довгих роздумів поліцейська машина вирушила на місце злочину. Офіцерові вже доводилося затримувати грабіжників. Зазвичай обходилося без серйозних наслідків. Чандлер не підозрював, наскільки ґрунтовно злочинці готувалися до пограбування. У них величезний запас зброї. Фільм Код 211 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Переговори марні, зловмисники налаштовані рішуче, не мають наміру здаватися. Положення ускладнюється, оскільки грабіжники захопили заручників. Вони перетворили будівля банку в неприступну фортецю.

Режисер: Йорк Шеклтон
В ролях: Ніколас Кейдж, Софі Скелтон, Майкл Рейні мл, Кору Хардрикт, Дуейн Камерон, Уестон Кейдж

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress