Фільм Код 8 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кримінальний фантастичний бойовик «Код 8» повідає про людей з надприродними здібностями, які живуть поруч з нами і мало чим відрізняються від простої людини. Сюжет картини розвивається в Лінкольн Сіті, саме тут, за статистикою, особливі люди складають чотири відсотки від усього населення. Ставлення до цих людей надзвичайно поганий, у багатьох аспектах, їх права порушуються. Вони знаходяться за межею бідності, працюють на самих важких і мало оплачуваних роботах, і все для того, щоб мінімально забезпечити свою сім’ю.

Багато з них, втомившись від несправедливості, бажаючи нормального життя, вирішують використовувати свій дар в злочинних цілях. Головний герой представленої кінокартини один з унікальних людей, він працює з ранку до ночі, щоб заробити на шматок хліба для своїх рідних. З кожним новим днем ситуація ускладнюється, йому все важче зводити кінці з кінцями. Крім цього уряд намагається максимально обмежити права особливих людей, і це стає поштовхом для змін.

Хлопець вирішує змінити своє життя, використовувати надприродні здібності, якими він володіє заради виживання в цьому жорстокому світі. Фільм Код 8 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джефф Чан
В ролях: Стівен Амелл, Роббі Амелл, Санг Кенг, Чед Донелла, Аарон Абрамс, Джек Хоран, Альфред Томпсон, Ел Маркезі, Джефф Синасак, Піт Хуанг


загрузка...