Фільм Колайдер (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Історія фільму переносить глядача в 2033 рік, в центрі уваги опиняється молода, чарівна дівчина, у якої в житті все йшло своєю чергою, але раптом несподівано за безглуздим збіг обставин вона опинилася в таємничому дитячому будинку. Дівчина навіть уявити собі не могла, що цей будинок приховує в собі небезпеку, але саме з цього місця головна героїня вирушила в неймовірну подорож по часу. Вона зовсім легковажно поставилася до цього явища, тому безрозсудно переміщається в часі щоб відшукати своїх батьків.

Їй відомо про те, що в минулому родичам довелося дуже складно, і ось зараз вирушаю в чергову подорож, дівчина має намір змінити своє минуле для того, щоб в майбутньому бути поруч з ними. Але головна героїня не розуміє того факту, що змінивши минуле, майбутнє вже не буде таким, як було раніше. Змінювати щось у минулому дуже небезпечно так як можуть відбутися колосальні зміни не тільки для людей з якими пов’язана ця ситуація, але і для всього світу.

Навіть від цього може постраждати планета і цивілізація, але дівчині наплювати на такі наслідки головне зроби так щоб рідні були поруч. Фільм Колайдер (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джастін Льюїс
В ролях: Крістін Масколо, Джуд Моран, Михайло Васичек, Хіт С. Хейн, Коннер Гринхалг, Олена Роуз Девіс


загрузка...