Загону солдат доручили відправитися на віддалений острів на навчання, ці люди не зраділи, коли дізналися, що їм доведеться провести дві доби далеко від цивілізації, а тільки-но вони дізналися, що в їх команді буде технічка — так називали людей, які були більше схожі на роботів , ніж на живих істот, багато виявили невдоволення. Ці нові створення без проблем отримували доступ до закритої інформації, їм нічого не варто було за кілька секунд вивчити досьє людини, всього лише раз глянувши на нього, а ще вони були здатні дізнатися масу особистих даних.

Деякі солдати не вірили у те, що технології так сильно просунулися в розвитку, але поки вони летіли до острова, напівробота по імені Міллс не склало труднощів розповісти про більшість людей, яких вона бачила вперше, а коли один з чоловіків вирішив пограти з цим творінням, воно легко вивело з ладу його зброю, після чого Міллс почали сприймати всерйоз. Як тільки ці озброєні люди виявилися на місці, вони було подумали про те, що за ними ніхто не спостерігає, але незабаром виявилося, що це далеко не так, вони зрозуміли це тоді, коли побачили якихось дуже дивних роботів, які були не схожі на все, що ці люди бачили раніше. Чи не вдалося героям розібратися з цими створіннями, як вони побачили роботизовані установки, які рухалися, намагаючись відшукати хоч одну мету, яку можна було вразити, а коли люди вступили в бій з цими машинами, намагаючись їх знищити, Міллс відійшла від них і побачила дуже незвичайного робота, до якого насилу змогла підключитися.

Вона отримала так багато інформації, що розібратися з нею швидко не зуміла, єдине, що їй було зрозуміло — ніколи раніше з подібними технологіями вона не стикалася, та й не могла вона сказати, чи представляє цей робот небезпека. Скоро їй вдасться це з’ясувати. Фільм Команда знищити (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Стівен Гомез
В ролях: Бентлі Калу, Тім Ахерн, Девід Аджай, Осі Окерафор, Майк Ноубл, Келлі Гоф, Ванесса Кірбі, Дебора Росан, Туре Ліндхардт, Том МакКей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress