Фільм Контрабанда (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кілька років тому світ контрабандистів був рідним і звичним для Кріса Фарадея. Він не дарма вважався одним із кращих у цій справі, працюючи зі своїм другом дитинства Себастьяном Абни. Один підшукував йому найбільш вигідні замовлення, які Кріс завжди виконував, а прибуток вони ділили навпіл. Але після того, як Кріс одружився з Кейт і у них народилася дитина, він відійшов від справ. Ніякі вмовляння Себастьяна не могли змусити його знову повернутися до незаконних оборудок, оскільки Фарадей не збирався наражати на небезпеку свою сім’ю.

На жаль, його шурин Енді вирішив, що цілком зможе замінити Кріса, ставши контрабандистом і дивитися онлайн. Він взявся за роботу, яку не зміг виконати. Розлючені замовники вимагали виплатити величезну компенсацію, погрожуючи всій родині Фарадея. Крісу нічого не залишалося, крім як звернутися до Себастьяну. Він попросив одного знайти йому найбільш вигідну справу, яка допоможе розплатитися з боргами Енді.

Абни не підвів і Кріс разом з Енді опинилися в складі екіпажу судна, що йде в Панаму, звідки вони повинні були доставити в США партію фальшивих банкнот. Фільм Контрабанда (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бальтасар Кормакур
Актори: Кейт Бекінсейл, Дієго Луна, Роберт Уолберг, Лаки Джонсон, Калеб Лендрі Джонс, Дж.К. Сіммонс, Лукас Хаас, Марк Уолберг, Бен Фостер, Джованні Рібізі


загрузка...