загрузка...


Корбін Неш працює детективом в одній з поліцейських дільниць Нью-Йорка. На відміну від більшості колег він не ділить злочинців на «хороших» і «поганих» і відноситься до зловмисників як до покидьків суспільства особливо не, церемонячись при затриманні. Подібні погляди йде в розріз з позицією його начальства і товаришів по службі. Саме тому до поліцейської ставляться, м’яко кажучи, не дуже, проте Корбину відверто кажучи наплювати на дружбу з колегами він просто виконує свою справу, так як вміє. Але одного разу в його спокійне, мирне життя вихором вривається звістка про звіряче вбивство батьків сищика.

Недовго думаючи страж закону до радості начальства і товаришів по службі бере відпустку і поспішає додому на Батьківщину в Лос-Анджелес. Вже в місті чоловік намагається з’ясувати причини жахливого злодіяння, а також визначити імена вбивць. Однак місцеві поліцаї розписуються у власному безсиллі, так як незважаючи на жорстке вбивство і море крові злочинці не залишили після себе ніяких доказів. Намагаючись відшукати злочинців, наш герой зустрічається зі старим приятелем розповів, що насправді вбивцями його батьків є якісь позаземні тварюки, які орудують в місті.

А незабаром чоловік дізнається про те, що він є останнім з так званого стародавнього клану Нешів, який споконвіку полює і винищує демонів населяють Нічний Лос-Анджелес. Фільм Корбін Неш (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бен Джаггер
Актори: Дін Джаггер III, Корі Фельдман, Малкольм Макдауелл, Рутгер Хауер, Брюс Девісон, Річард Вагнер, Фернанда Ромеро, Патрік Бреннан, Chris Pardal, Томас К. Джонс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress