Фільм Король Артур – про історичну постать, про яку складали легенди. Історичні факти, що реально мали місце, політичні ігри часів, коли у влади Британії був король Артур. Але не тільки правдиві події лягли в основу сюжету фільму, але і легенди про лицарів і самому королеві. Артур зі своїми вірними друзями служить Римської імперії. Довгих 15 років вони охороняють ту територію Риму, яка знаходиться в Британії. Вони всіма силами обороняють Адріанов Вал від набігів місцевих жителів. Дуже скоро служба закінчиться, і мрія Артура і його компанії про мирного життя, коли не буде необхідності в підпорядкуванні гордовитим римлян, стане реальністю.

Але Артур отримує від посла наказ зовсім не про закінчення служби, а про новому завданні. На цей раз лицарі повинні йти на іншу сторону Адрианового Валу, супроводжуючи римське сімейство. Це завдання неймовірно небезпечно. На тій стороні живуть варвари, до того ж плем’я саксів останнім часом занадто часто здійснює напади на сусідні племена. Фільм Король Артур (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Стає ще гірше, коли в домі родини, яку потрібно супроводжувати, знаходять полонених людей, в числі яких знаходиться і Гвиневер з племені піктів. Артур з друзями знаходяться в смертельно небезпечній ситуації. Але що може зупинити справжніх лицарів?

Режисер: Антуан Фукуа
В ролях: Клайв Оуен, Кіра Найтлі, Мадс Міккельсен, Рей Уїнстон, Стеллан Скарсгард, Тіль Швайгер, Йоан Гріффіт, Джоел Едгертон, Х’ю Денсі, Рей Стівенсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress