Молодий Артур живе і не відає про своє справжнє призначення, він сколотив банду з таких же хуліганів і промишляє шахрайством і дрібним грабежем в околицях Лондоніум. Він не знає про своє походження і про те, що є нащадком короля і справжнім спадкоємцем трону, який був захоплений нинішнім злісним правителем Вортігемом. Так було потрібно, щоб цей молодик, в жилах якого тече блакитна кров, жив в невіданні до потрібного і самого підходящого для цього моменту.

Все змінить один магічний артефакт, меч, який називають не інакше, як Екскалібур. Саме після того, як хлопець доторкнеться до його чарівної рукояті, з ним почнуть відбуватися неймовірні метаморфози. Це схоже на прозріння, коли людина, будучи сліпим від народження, раптом починає бачити і споглядати навколишній світ. Так вийшло і з нашим героєм, Артур змінився і ці зміни було складно не помітити. Він змужнів, став мудрішим і зустрів свою любов. У ньому прокинулася істина і вона примушує його діяти. Артур від природи має талант воїна і оратора, він об’єднує навколо себе небайдужих людей. Вони готуються виступити проти нинішнього короля, який узурпував трон, убивши при цьому його батьків.

Сили опору мають всі шанси на успіх, адже їх ватажком є ​​надзвичайно талановитий воїн і полководець, який за всіма правилами повинен вважатися королем тутешніх земель. Повстанці добре озброєні і навчені, а в руках Артура знаходиться справжній символ влади — меч Ескалібур. Фільм Король Артур: Легенда меча (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Гай Річі
В ролях: Джуд Лоу, Чарлі Ханнем, Герміона Корфілд, Аннабелль Уолліс, Кеті МакГрат, Ерік Бана, Ейдан Гіллен, Скрубіус Піп, Міллі Брейді, Астрід Берже-Фрісбі, Джимон Хонсу, Фредді Фокс, Мікаел Персбрандт, Елайн Пауелл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress