загрузка...


Батька Данила називали самодержцем всіх земель Русі. Держава постійно піддавалася набігам степових орд. Доводилося відбиватися від нападів щороку. Згорілі села, міста, викрадені в повний чоловіки, жінки, діти. Така спадщина дістається молодому князю. У його володінні – землі Галича і Волині. Місце неспокійне. Польські шляхтичі, угорські феодальні владики. Всі заряться на володіння тільки почав правити хлопця. Битви вдається вигравати. Римський Папа дарує титул короля, але набіги це не зупиняє. Виходить взяти Київ.

Титул почесний, тільки відповідальності додалося ще більше. Невідомі вороги прийшли в цей час. Татари, як сарана. Здається, вони незліченні. Умова хана страшна: всі молоді воїни повинні служити Йому. У рабство і так викрадені багато. Виконати вимогу, і країна зовсім спорожніє. Треба вирушати в Золоту Орду. Рішення багатьом здається смертельно небезпечним, тому – дурним. Підтримує тільки рідна мати. Для жінки син-наймудріший і хоробрий. Збори займають недовгий час, але шлях дуже далекий. Всі розуміють, що повернутися живим буде непросто.

Вороги чекатимуть. Бажання погубити князя є у багатьох. Він готовий, оскільки знає: іншого виходу немає. Фільм Король Данило (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тарас Химич
Актори: Сергій Ярмошенко, Ренат Хайрулін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress