Коли найбільший гравець в британській кібер злочинності стикається з знищенням деякими смертельно серйозними ісламськими екстремістами, він знає, що настав час звести старі рахунки і розіграти найбільшу аферу в своєму житті — перш ніж виручить швидко. Маркус Кінг — старий кримінальний гангстер. Він вивів поодинці власний бізнес на вулиці передмість, і тепер замість традиційних сутенерів і дилерів його угруповання складається з кращих вундеркіндів, яких гроші можуть підкупити. Ні клубів, ні борделів, ні наркотиків-він добре і професійно організував злочинність в XXI століття. Від біо-розробок і скімінгу кредитних карт до Інтернет-спаму та електронного шахрайства, він-король кібер-землі.

У нього більше грошей, більше піхотинців і більше зв’язків, ніж будь-коли, але тепер його світ знаходиться під загрозою-націлений на прибуткову сторону тероризму. Вони хочуть всього. Вся його операція. Або Маркус їм це дасть, або вони візьмуть — просто і зрозуміло. Він розуміє потребу у владі, в грошах і в повазі, і він знає, як боротися і перемагати будь-кого, хто на нього нападає … Але як він перемагає фанатизм? На цей раз його б’ють, і він це знає. Його останній варіант, що залишився, — організувати угоду. Вся його операція — в обмін на його життя. Фільм Король Злочинності (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він готовий піти у відставку; він прищепив все своє життя в гонитві за своєю мрією, і тепер прийшов час для його власної землі молока і меду … Перш, ніж він туди добереться — йому належить зіграти одну останню гру і розрахувати величезну кількість очок.

Режисер: Matt Campbell
В ролях: Марк Уингетт, Клер Кінг, Рейчел Брайт, Ніколас Брендон, Вес Блеквуд, Джон але Девіс, Зед Джозеф, Грег Теннер, Ліза Ронахан, Francesca Louise White

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress